خرید کاغذ دیواری در تبریز

خرید کاغذ دیواری در تبریز | دکوراسیون ایشقاب

فروش کاغذ دیواری در تبریز

کاغذ دیواری یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد بیشترین تغییرات در دکوراسیون داخلی منازل و محل کار است. همچنین یکی از پرکاربردترین محصولات در دکوراسیون داخلی به شمار می رود. همانطور که می دانید بیشترین سطحی که در طول روز از فضای داخلی مشاهده می شود،‌ دیوارها هستند؛‌ بنابراین زیبایی دیوارها اهمیت فراوانی در دکوراسیون داخلی دارد.
کاغذ دیواری به دلیل تنوع بسیار بالا و سازگاری با انواع سلیقه ها و قیمت های متنوع مورد توجه طیف گسترده ای از اقشار جامعه قرار دارد و متناسب با هر سلیقه ای و هر بودجه ای طرح و نقشی مناسب یافت می شود.
طرح های کاغذ دیواری در انواع سبک های دکوراسیون داخلی از جمله سبک کلاسیک ، سبک مدرن ، کاغذ دیواری اسپرت ، کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری گل برجسته و ... تولید و به بازار عرضه می شوند. و یکی از پر فروش ترین محصولات دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل به حساب می رود.

انواع کاغذ دیواری ارزان در تبریز

کاغذ دیواری قابل شستشو در تبریز

کاغذ دیواری های موجود در بازار در دو گروه ایرانی و خارجی قابل تفکیک است. کاغذ دیواری ایرانی معمولاً غیر قابل شستشو هستند. اما کاغذ دیواری های خارجی قابل شستشو و با دوام تر هستند. تقسیم بندی کاغذ دیواری از لحاظ طرح شامل کاغذ دیواری برجسته، کاغذ دیواری ساده، و کاغذ دیواری طرح دار و پوستر دیواری می باشند.
یکی از انواع کاغذ دیواری ارزان در تبریز کاغذ دیواری قابل شستشو همانطور که از نام آن پیداست کاغذ دیواری قابل شستشو دارای درجه بندی های مختلفی از لحاظ قابلیت شسته شدن می باشند. برای اکثر افراد این قابلیت اهمیت زیادی دارد زیرا با تمیز کردن کاغذ دیواری می توانند مدت بیشتری از آن استفاده کنند. کاغذ دیواریهای قابل شستشو پوششی از وینیل روی آن ها قرار گرفته که نسبت به آب مقاوم است.
کاغذ دیواری قابل شستشو در تبریز بر اساس میزان مقاومت به آب به چند گروه کاغذ دیواری با قابلیت شستشوی کم ، متوسط و زیاد تقسیم می شوند. لازم به ذکر است این نوع کاغذ دیواری سازگاری چندان مناسبی با محیط زیست ندارد و در برخی از کشورها محدودیت تولید دارد.

فروش کاغذ دیواری در تبریز | دکوراسیون ایشقاب

معایب رنگ نسبت به کاغذ دیواری

به چند دلیل میتوان گفت که کاغذ دیواری از رنگ بهتر است!

آیتمهای رنگ کاری:
۱.ریخت و پاش زیاد
۲.زمانبر بودن در اجرا
۳.هزینه ثابت و چشم گیر
۴.زمان برای از بین رفتن بوی آزار دهنده
۵.زمان برای خشک شدن
۶.محدودیت در رنگ
۷.محدودیت در طرح
۸.محدودیت در اجرا
۹.انعکاس صوتی
۱۰.تخیله نمودن محل برای اجرا

مزایای استفاده از کاغذ دیواری نسبت به رنگ

نصب کاغذ دیواری در تبریز برتری های زیادی نسبت به رنگ دارد.

آیتمهای کاغذدیواری:
۱.بدون ریخت و پاش
۲.زمان کم در اجرا
۳.نصب سریع
۴.هزینه در حداقل
۵.قدرت خرید نسبت به توان در تمام قشر
۶.نداشتن محدودیت رنج قیمت
۷.نامحدود بودن در طرحهای مدرنیته
۸.نامحدود بودن در رنگهای خواص
۹.انتخاب طرحهایی که حدالمکان صدا را میشکند و عدم انعکاس صوت میشود
۱۰.در هر محیط و مکان قابل اجراست


کاغذ دیواری قابل شستشو در تبریز | دکوراسیون ایشقاب

تنوع کاغذ دیواری

برای نقاشی ساختمان معمولاً رنگ های محدودی می توان استفاده کرد. اما همانطور که می دانید امروزه شرکتهای تولیدی فراوانی وجود دارند که هر ساله چندین آلبوم جدید با تنوع بسیار زیاد تولید و به بازار عرضه می کنند به طوری که کاغذ دیواری های امروزی پاسخگوی هر نوع سلیقه ای هستند و شرکت معماری مهندسی تبریز ایشقاب از این امر مستثنا نیست.

سرعت اجرای کاغذ دیواری
امروزه مردم حتی برای درست کردن غذا و یا استراحت و تفریح وقت کافی ندارند !!! آیا می توان یک خانه با اثاث را حدود ۳ هفته یا بیشتر نایلون پیچ کرد و یا تخلیه کرد و منتظر ماند تا بیش از یک هفته کار نقاشی و بیش از یک هفته خشک شدن و بوی رنگ آن به طول بیانجامد صد البت که در فواصل سرما این زمان افزایش میابد؟؟ کاغذ دیواری یک خانه ۱۰۰ متری توسط شرکت معماری مهندسی تبریز ایشقاب با داشتن اکیپ مجرب و متعهد یک یا دو روز کار دارد و بلافاصله پس از اتمام کار می توان سکونت داشت. در مقایسه با رنگ حدود یک دهم نقاشی ساختمان زمان نیاز دارد. این تفاوت هم قابل توجه است.

نداشتن ریخت و پاش

برای نقاشی یک منزل مسکونی لازم است تمامی وسایل جمع شده و روی آنها را با نایلون پوشانید ریختن رنگ روی وسایل و قرنیزها و گرد و خاک ناشی از سمباده مشکلی است که اغلب افراد آن را تجربه کرده اند. وسایل نقاشی از قبیل حلبهای روغن و رنگ و تینر و بوی آن برای چند هفته آسایش و روان شما را صدمه خواهد زد. اما برای کاغذ دیواری کافیست فرشها را به فاصله ی ۶۰ سانتیمتر از دیوارها فاصله دهید.
سپس بعد از اتمام کار با یک تی کشیدن ساده می توانید با خیال راحت به باقی زندگیتان بپردازید. حتی در محل هایی که جابجایی اثاثیه مشکل است می توان دیوار به دیوار این کارها را انجام داد. چسب بی بو و حلال با آب و نظافت آسان یکی از بزرگترین مزییت های کاغذ دیواری است.
استفاده از کاغذ دیواری این امکان را فراهم می کند که به جای طرح های ساده و محدود طیف وسیعی از طرح ها و حتی بافت های گوناگون را انتخاب کنیم. اگر از رنگ های یک دست و ساده برای پوشش دیوارهای منزل خسته شده اید یا بوی رنگ شما را آزار می دهد بهترین چاره برای شما استفاده از کاغذدیواری های شرکت معماری مهندسی تبریز ایشقاب است.
کاغذ دیواری نسبت به رنگ امکان مانور بیشتری در تصحیح نمای ظاهری خانه در اختیار ما قرار می دهد به عنوان مثال برای کوتاه تر جلوه دادن ارتفاع سقف یک اتاق به راحتی می توان از طرح های افقی استفاده کرد. استفاده از طرح های بافت دار علاوه بر عمق بخشیدن به دیوارهای اتاق، صدای محیط را نیز تا حدی جذب می کنند و نسبت به سطوح براق و صیقلی دیوارهای رنگ شده انعکاس صدای کمتری دارد.
چنانچه فضای آرام را بیشتر می پسندید از کاغذ دیواری های گلدار با رنگ ملایم مثل بنفش یا سبز استفاده کنید و یا چنانچه از فضای پرانرژی و زنده شما را به وجد می آورد کاغذ دیواری هایی با رنگ های شاد و پرتحرک مثل قرمز را به کار ببرید.


قیمت نصب کاغذ دیواری در تبریز

هزینه ها و قیمت کاغذ دیواری تبریز با توجه به نوع کاغذ دیواری محل نصب و مسائلی مانند اینکه برای نصب کاغذ دیواری نیاز به صافکاری دیوار هست یا خیر این ها از عوامل موثر در قیمت کاغذ دیواری در تبریز می باشند.
قیمت کاغذ دیواری در تبریز به مقدار زیادی به جنس و کیفیت آن و همچنین دستگاه چاپی که برای چاپ کاغذ دیواری توسط تولید کننده کاغذ دیواری در تبریز استفاده می شودبستگی دارد. طرح و رنگ استفاده شدهدر کاغذ دیواری تنها تاثیر آنچنانی بر روی قیمت کاغذ دیواری تبریز ندارد و این تفاوت قیمت هرگز به آنصورت نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. بنابراین اگر قصد خرید یک کاغذ دیواری در تبریز با مزایای بسیار و دوام و مقاومت بالا را دارید باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. اگر بودجه کمی برای نصب کاغذ دیواری در تبریز در اختیار دارید، می توانید نسبت به خریدکاغذ دیواری ارزان قیمت در تبریز اقدام نمایید. به هر حال باید به این نکته دقت کنید که با توجه به کاربرد و مدت زمان طولانی استفاده از کاغذ دیواری بهتر است در این خصوص به پرداخت هزینه های بالاتر و خرید انواع با کیفیت تر آن اقدام نمایید.

قیمت نصب کاغذ دیواری در تبریز | دکوراسیون ایشقاب